Kiss gólokra kis gólok

2017. február 21-én került sor az Energia SC Gyöngyös – Gyöngyöshalász SE edzőmérkőzésre. A sok hiányzó miatt alaposan felforgatott csapatunknak nem volt egyszerű feladata, az első félidőben nem találták egymás gyengéit a mérkőző felek.

A második játékrészben izgalmasabb játékot láthattak a kilátogató nézők, a Gyöngyöshalász SE – a közelmúltban a Gyöngyösi AK-tól átigazolt – Kiss István révén szerzett vezetést (0-1). A félidő derekán néhány percen belül két találat is született, előbb a hazaiak egyenlítettek (1-1), majd ismét Kiss szerzett vezetést a vendégeknek (1-2). A mérkőzés hátralévő részében a hazaiak találtak újból a halászi kapuba, így 2-2-es döntetlennel zárult a küzdelem, ráadásul a hazaiak egy újabb gólszerzési lehetőséget is elpuskáztak, amivel a győzelmet is megszerezhették volna.