Góllövők

A Gyöngyöshalász SE felnőtt csapatának tagjai által elért gólok

Feltöltött mérkőzések:

bajnokságok: 2019/20 ősz, 2018/19, 2017/18, 2016/17, 2015/16, 2014/2015, 2013/14, 2012/13, 2011/12, 2010/11, 2009/10, 2008/09, 2007/08, 2006/07

Magyar Kupa: 2019/20, 2018/19, 2017/18, 2016/17, 2015/16, 2014/15, 2013/14, 2012/13, 2011/12, 2010/11, 2009/10, 2008/09, 2007/08

 

Ludányi Nándor (1988.07.20) - 112 (15-2019/20 ősz, 1-2019/20 MK, 8-2018/19, 1-2011/12 MK, 13-2011/12, 32-2010/11, 7-2010/11 MK, 28-2009/10, 7-2009/10 MK)

Fülöp Viktor (1992.08.01) - 78 (5-2018/19, 6-2017/18, 8-2016/17, 14-2015/16, 5-2014/15, 2-2014/15 MK, 23-2013/14, 15-2012/13)

Kiss István (1987.12.07)64 (5-2019/20 ősz, 2-2019/20 MK, 12-2018/19, 2-2018/19 MK, 18-2017/18, 10-2016/17, 5-2011/12, 1-2011/12 MK, 8-2010/11, 1-2010/11 MK)

Horváth Viktor (1989.02.06)52 (1-2019/20 MK, 4-2018/19, 3-2018/2019 MK, 3-2017/18, 8-2011/12, 7-2010/11, 26-2009/10)

Nagy Gábor (1977.10.17) - 44 (4-2015/16, 1-2011/12 MK, 4-2013/14, 5-2010/11, 3-2010/11 MK, 10-2009/10, 9-2008/09, 8-2008/09)

Birkás Bence (1993.01.22) - 43 ( 3-2015/16, 12-2014/15, 9-2013/14, 19-2012/13)

Sőregi Zoltán (1988.07.31) – 36 (3-2018/19, 5-2017/18, 9-2016/17, 8-2015/16, 7-2012/13, 2-2010/11, 1-2010/11 MK, 1-2008/09)

Vajda Bálint (1989.02.09) - 36 (1-2011/12, 11-2010/11, 1-2010/11, 12-2009/10, 11-2008/09)

Bakondy Csaba Gyula (1980.07.24) - 34 (1-2008/09 MK, 12-2007/08, 21-2006/07)

Nagy László (1990.03.11) – 33 (1-2013/14, 1-2012/13, 1-2011/12, 10-2010/11, 1-2010/11 MK, 8-2009/10, 1-2009/10 MK, 10-2008/09)

Soltész Balázs (1990.03.03) - 32 (3-2017/18, 1-2016/17, 4-2015/16, 6-2014/15, 1-2014/15 MK, 4-2013/14, 13-2012/13)

Márkus Máté Károly (1989.06.29) - 31 (5-2019/20 ősz, 12-2018/19, 2-2018/19 MK, 12-2017/18)

Nagy-György Gábor József (1974.06.19) - 30 (1-2010/11, 7-2008/09, 12-2007/08, 10-2006/07)

Czene Levente (1990.04.15) – 22 (2-2019/20 ősz, 5-2018/19, 1-2018/19 MK, 14-2017/18)

Dohányos Roland (1991.11.20) - 21 (4-2015/16, 3-2014/15, 4-2014/15 MK, 6-2013/14, 4-2012/13)

Ruzsom Gergő (1986.09.06) - 17 (1-2013/14, 6-2012/13, 2-2010/11, 2-2009/10, 1-2008/09, 2-2007/08, 3-2006/07)

Molnár András (1971.08.04) - 16 (5-2012/13, 2-2007/08, 9-2006/07)

Nagy-György Tamás (1971.09.23) - 13 (1-2010/11, 3-2009/10, 5-2008/09, 4-2006/07)

Csomor Szabolcs (1991.12.19) - 12 (2-2019/20 ősz, 5-2018/19, 1-2017/18, 2-2016/17, 2-2015/16)

Harmat Bence (1992.08.07) - 10 (1-2017-18, 2-2016/17, 1-2014/15 MK, 2-2013/14, 4-2012/13)

Tóth Zoltán (1974.03.27) – 9 (9-2008/09)

Vernyik Dávid (1982.09.16) - 9 (3-2010/11, 5-2009/10, 1-2009/10 MK)

Czéh Márton (1991.07.30) - 8 (7-2013/14, 1-2011/12)

Sándor János (1980.10.24) - 7 (3-2008/09, 4-2006/07)

Vidra Róbert (1988.05.11) – 7 (2-2019/20 ősz, 1-2019/20 MK, 4-2018/19)

Csirmaz Szabolcs (1993.07.08) - 6 (2-2016/17, 1-2014/15, 3-2012/13)

Kun Roland (1988.02.09) - 6 (2-2010/11, 4-2009/10)

Szeifert István (1977.01.13) – 6 (6-2006/07)

Szurdoki Péter (1996.09.12) - 6 (1-2018/19, 2-2018/19 MK, 2-2017/18, 1-2015/16)

Galó Kristóf (1996.07.23) – 5 (4-2016/17, 1-2016/17 MK)

Bordás László (1975.09.28) – 5 (5-2006/07)

Jurecska Erik (1999.08.22) – 5 (1-2019/20 ősz, 4-2018/19)

Incze Tamás (1972.10.05) - 5 (4-2007/08, 1-2006/07)

Kollár Péter Ferenc (1986.09.14) – 4 (4-2012/13)

Kutrucz Gergely (1990.05.05) – 4 (4-2008/09)

Fodor Péter (1992.03.17) – 4 (4-2012/13)

Hovanecz Máté László (1999.10.12) – 4 (1-2019/20 ősz, 3-2017/18)

Oravecz Botond (1991.03.31) - 4 (1-2019/20 ősz, 1-2018/19, 2-2017/18)

Molnár Balázs (1988.07.07) – 4 (4-2010/11)

Lehótszky Milán (1997.04.04) - 4 (1-2018/19 MK, 1-2017/18, 2-2016/17)

Csoszánszki Dávid Antal (1990.03.19) – 3 (3-2011/12)

Balogh Péter (1984.12.22) – 3 (3-2007/08)

Palik Viktor (1996.08.28) – 3 (3-2016/17)

Nagy Gábor (1980.04.22) - 3 (1-2009/10, 1-2007/08, 1-2006/07)

Tóth Péter (1986.04.30) - 3 (1-2008/09, 1-2007/08, 1-2006/07)

Huszár Dávid (1989.07.12) - 3 (2-2010/11, 1-2010/11 MK)

Adorján Tibor (1990.06.01) - 3 (1-2009/10, 1-2009/10 MK, 1-2008/09)

Szalai Gábor (1994.07.02) – 2 (1-2017/18 MK, 1-2016/17)

Bódis Barna (1977.02.02) – 2 (2-2011/12)

Ozsvárt Krisztián (1993.01.27) – 2 (1-2017/18, 1-2015/16)

Arday Richárd (1995.03.08) – 2 (2-2015/16)

Pampuk Roland (1985.12.03) – 2 (2-2006/07)

Kluk Tamás (1996.10.22) - 2 (1-2018/19, 1-2017/18)

Didriksen Albert (1996.10.07) - 2 (1-2014/15 MK, 1-2013/14)

Pintér Ákos (1990.05.18) - 2 (1-2009/10, 1-2008/09)

Szerdahelyi Zoltán (1987.04.17) – 1 (1-2014/15)

Szilágyi Erik (1999.09.28) – 1 (1-2016/17)

Bartha Balázs (1998.08.23) – 1 (1-2017/18)

Oláh Máté (1998.07.28) – 1 (1-2015/16)

Sinka Dominik (1994.06.10) – 1 (1-2015/16)

Varga Szabolcs (1994.02.16) – 1 (1-2012/13)

Molnár Gábor (1982.04.28) – 1 (1-2011/12)

Tresó Máté (1991.05.02) – 1 (1-2011/12)

Nagyfalusi Sándor (1982.02.17) – 1 (1-2009/10)

Nemes László (1991.03.26) – 1 (1-2009/10)

Szántai Sándor (1986.07.11) – 1 (1-2007/08)

Karsai Zsolt (1979.08.17) – 1 (1-2006/07)

László Tamás (1970.04.03) – 1 (1-2006/07)

Bódi Balázs (1993.09.09) – 1 (1-2009/10 MK)

Tóth Zoltán (1988.12.16) – 1 (1-2008/09 MK)