11-re nem jött válasz

2017. február 26-án az esti óránban Gyöngyöshalász újra összemérte erejét Zagyvaszántóval, a mérkőzésre Gyöngyösön, műfüves pályán került sor.

A gólgyártás is hamar beindult, Sőregi Z. és Kiss I. kényszerítőjéből Kiss I. gyönyörűen lekészített labdáját Sőregi bombázta a kapu jobb oldalába (1-0).

Nem sokkal később Sőregi Z. adta be a labdát baloldalról, az érkező Soltész B. 6 m-ről vágta azt a léc alá. (2-0).

Az első félidő derekán Harmat Bence adott egy pontos átadást Kiss I-nak, aki lefordult a védőjéről és kilőtte ballal a hosszú sarkot (3-0).

Sőregi Z. jobb oldalról, kb. 20 m-ről beívelt szabadrúgását a kapu előtti kavarodásban szerezte meg egy halászi játékos, aki egyből a kapuba lőtt (a becsületes jelentkezőnek feljegyzem a találatot!) (4-0). Ezzel zárult az első félidő.

A második játékrész ott kezdődött, ahol az első befejeződött, Kiss I. alapvonalról visszagurított labdáját Soltész B. laposan a hosszú bal sarokba lőtte (5-0).

Rövid időn belül Fülöp V. baloldali beadásából Kiss I. a kapu közeléből szerzett gólt (6-0).

A második félidő közepén Sőregi Z. átemelte a kapus felett a labdát, ami a kapuban kötött ki (7-0).

A következő gól újra Kiss I-hoz köthető, a büntetőterület környékén megszerzett labdájával rövid időn belül gólhelyzetbe tud kerülni (8-0).

Balról beívelt labdát kapott Soltész B., aki laposan a kapu hosszú bal sarkába talált (9-0).

A tizedik találatot újra Kiss I. szerezte, egy kényszerítő után visszakapott labdából volt eredményes (10-0).

A mérkőzés vége előtt az újonnan igazolt halászi játékos, Bálint Zoltán lesérült, a jelek súlyos sérülésre utalnak.

Sőregi Z. büntetőből volt eredményes a lefújás előtt (11-0).